Elektromontieri darbam Vācijā, Hamburgā

Sakaru kabeļu (0,4kV un 10kV) tīkla rekonstrukcijas projekta ietvaros Hamburgā aicinām pievienoties profesionālus elektromontierus.

GALVENIE DARBA PIENĀKUMI:

  • 0,4-10kV  gala apdaru un savienojuma uzmavu montāža
  • Komunikācija vācu valodā ar elektroenerģijas tīklu turētāja un citu komunikāciju uzturētāju pārstāvjiem
  • Nodrošināt uzdotā darba savlaicīgu un kvalitatīvu izpildi
  • Darbu izpildes gaitā ievērot darba un vides aizsardzības prasības, uzņēmumā noteiktos standartus un darba kultūru

MĒS SAGAIDĀM:

  • Elektrotehniskā izglītība (elektromontiera vai elektrotehniķa kvalifikācija)
  • Pieredze elektroietaišu izbūves darbos
  • Obligātas vācu valodas prasmes B2 līmenī mutvārdos

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Darbu stabilā un sociāli atbildīgā uzņēmumā
  • Ieguldītajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no 14,00EUR/h pirms nodokļu nomaksas, veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu, brigādes transportu
  • Profesionālās apmācības un kvalifikācijas  paaugstināšanas iespējas
  • Transporta un dzīvesvietas izdevumu segšanu
Atbildes sniegšanas laiks parasti ir viens mēnesis

Varbūt pazīsti kādu, kurš būtu ideāls kandidāts? Informē viņu!

Vācija

Germany
99986 Vācija Norādījumi Skatīt lapu

Teamtailor

Kandidātu atlases sistēma - nodrošina Teamtailor