Biznesa kontrolieris /-e

Scroll to content

Galvenie amata pienākumi:

  • plānot, vadīt, koordinēt un attīstīt biznesa kontroles procesus uzņēmumā projektu vadībā;
  • nodrošināt struktūrvienību budžetu sastādīšanas procesu, finanšu uzskaites kontroli un rezultātu analīzi;
  • periodiski veikt atsevišķu struktūrvienību darbības rezultātu analīzi, apkopot finanšu prognozes un izpildes;
  • sadarbības partneru analīze, kontrole;
  • resursu izlietojumu dažāda veida analīze;
  • veikt projektu peļņas vai zaudējumu aprēķina un naudas plūsmas analīzi;
  • veikt projektu finansiālo risku analīzi un finansējuma nodrošināšanas uzraudzību;
  • ikmēneša grāmatvedības atskaišu un finanšu informācijas sagatavošana, kā arī citi darbi pēc tiešā vadītāja rīkojumiem.

Prasības:

  • augstākā izglītība ekonomikā, vadībzinībās vai finansēs (ar analītisku ievirzi);
  • ne mazāk kā 2-3 gadu darba pieredze biznesa/finanšu kontroliera vai līdzvērtīgā amatā (vēlama pieredze projektu rezultātu analīzē - izpratne par būvniecības nozari un garantiju/apdrošināšanas polišu organizēšanu tiks uzskatītas par priekšrocību);
  • teicamas datora prasmes un pieredze darbā ar grāmatvedības/ERP datorprogrammām (nepieciešama pieredze darbā ar SAP);
  • teicamas Microsoft Excel zināšanas;
  • teicamas latviešu valodas prasmes, vēlamas angļu un/vai vācu valodas zināšanas;
  • kompetenta, ar augstu atbildības sajūtu apveltīta inteliģenta personība ar spēju izpildīt darbu noteiktajos termiņos un patstāvīgi;
  • precizitāte un labas analītiskās spējas;
  • labas komunikācijas un saskarsmes spējas, lojalitāte un spēja strādāt komandā;
  • labas zināšanas par Latvijas Republikas un Starptautiskajiem grāmatvedības standartiem un ar grāmatvedības uzskaiti saistītiem normatīvajiem aktiem.

Piedāvājam:

  • labus darba apstākļus, darba vietu Rīgā ar pilnas slodzes darba laiku;
  • atalgojumu (EUR 1700 -EUR 1900) pirms nodokļu nomaksas mēnesī) un sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • zināšanas papildinošus seminārus un apmācības.
Atbildes sniegšanas laiks parasti ir divas nedēļas

Varbūt pazīsti kādu, kurš būtu ideāls kandidāts? Informē viņu!

Rīga

Lubānas iela 43
1073 Rīga Norādījumi lec@lec.lv +371 67241260 Skatīt lapu

Teamtailor

Kandidātu atlases sistēma - nodrošina Teamtailor