Scroll to content

MĒS SAGAIDĀM:

  • Tehniskā profesionālā izglītība
  • ‘’A’’ vai ‘’B’’ elektrodrošības grupa
  • Vismaz 1 gada pieredze augstkāpšanas darbos
  • Vēlme pilnveidoties un apgūt jaunas zināšanas un tehnoloģijas
  • Valsts valodas zināšanas
  • B vai BE kategorijas autovadītāja apliecība

GALVENIE PIENĀKUMI:

  • Veikt ārējo un iekšējo elektrisko tīklu izbūvi un elektroietaišu ierīkošanu, ekspluatācijas un remonta darbus, elektromontāžas un elektroapkopes darbus
  • Nodrošināt uzdotā darba savlaicīgu un kvalitatīvu izpildi
  • Darbu izpildes gaitā ievērot darba un vides aizsardzības prasības, uzņēmumā noteiktos standartus un darba kultūru

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Darbu stabilā un sociāli atbildīgā kompānijā;
  • Konkurētspējīgu, ieguldītajam darbam atbilstošu atalgojumu, veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu, brigādes transportu;
  • Darba samaksu no 1200 līdz 1800 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • Profesionālās apmācības un kvalifikācijas  paaugstināšanas iespējas

Atbildes sniegšanas laiks parasti ir divas nedēļas

Varbūt pazīsti kādu, kurš būtu ideāls kandidāts? Informē viņu!

Teamtailor

Kandidātu atlases sistēma - nodrošina Teamtailor